Práce v Trixiho rekreačním areálu

Toužíte po něčem novém?

Hledáte novou profesní výzvu v podniku zaměřeném na turisty a s nejlepšími službami pro rodiny s dětmi? Rádi byste našim hostům co nejlépe zpříjemnili nejkrásnější období v roce? Pracujete rádi v týmu a přistupujete ke svým úkolům směle a s dobrou náladou? Pak očekáváme vaši žádost, ve které nám o sobě sdělíte více! Pokud si přejete vaši složku se žádostí o místo poslat zpět, přiložte prosím k žádosti dostatečně ofrankovanou zpětnou obálku.

Hier suchen wir aktuell Verstärkung

Ucházejte se místo online!

PS: Bitte verwenden Sie ausschließlich PDF-Dokumente bis max. 5 MB, sonst reagiert der IT-Chef allergisch (dicker Hals).
TRIXI-Park GmbH
Personalmanagement
Jonsdorfer Straße 40
02779 Großschönau

Odborný pracovník/pracovnice pro provoz koupaliště a lázní

Do našeho aquaparku, lesního koupaliště s pláží a saunové zóny hledáme muže nebo ženu na pozici odborného pracovníka pro provoz koupaliště a lázní.

Nabízíme vám pestrou pracovní náplň na plný úvazek (40 hodin týdně), na dobu určitou na jeden rok. Pozdější změna na pracovní poměr na dobu neurčitou je možná.

Vaše pracovní náplň:
  • dohled a kontrola provozu lázní a sauny ‎

  • provádění saunových ceremoniálů „polévání“

  • péče o hosty sauny a lázní

  • skupinová instruktáž

  • odpovědnost za zajištění provozu a průběžné kontroly během směny

  • kontrola, obsluha a řízení technických zařízení

  • provádění čištění a dezinfekce

  • vedení vodní gymnastiky / vodního animačního programu a kurzů plavání

  • doprovod během akcí

Předpoklady:
  • ukončené vzdělání v oboru odborný pracovník pro provoz koupaliště a lázní (např. asistent/ka plavčíka)‎

  • sebevědomé, otevřené a přátelské vystupování vůči návštěvníkům

  • pracovní nasazení, spolehlivost, flexibilita, tělesná zdatnost, schopnost týmové a samostatné práce

  • ochota pracovat na směny a o víkendech a svátcích

Pracovník/pracovnice gastronomických služeb

Pro posílení našeho týmu v gastronomickém provozu hledáme kvalifikovanou pracovní sílu (muž/žena) s nástupem ihned.

Nabízíme vám pestrou pracovní náplň na plný úvazek (40 hodin týdně, zpravidla max. do 23 hod., žádné částečné směny), na dobu určitou na jeden rok. Pozdější změna na pracovní poměr na dobu neurčitou je možná.

  • práce obsluhy v gastronomickém provozu Trixi, která zahrnuje mj. obsluhu hostů v restauraci „TRIXIs Inn", v gastronomickém provozu lázní a v sauna baru a dále péči o naše hosty v rekreační vesničce (snídaně, polopenze, plná penze)‎‎

  • gastronomická obsluha během akcí

  • příprava drobných pokrmů/salátů

  • úklid, dodržování hygienických předpisů

Očekáváme:
  • ukončené vzdělání v oboru (hotelnictví, číšník/servírka)‎‎

  • máme zájem i o uchazeče z jiného oboru

  • praxe v oboru výhodou

  • sebevědomé, otevřené a přátelské vystupování vůči hostům, připravenost, spolehlivost, kreativitu, flexibilitu, tělesnou zdatnost, schopnost týmové a samostatné práce

  • ochotu pracovat na směny a o víkendech a svátcích

Školení

  • Referent/ka v oboru turismu a volného času‎

  • Referent/ka v oboru organizace akcí

  • Odborný pracovník/pracovnice v provozu koupaliště a lázní

  • Kuchař/kuchařka

  • Číšník/servírka

  • Odborný pracovník/pracovnice v oboru hotelnictví